Ako si môžem automaticky predlžovať služby?

V článku Ako môžem používať kreditný systém si pozrite, ako si môžete zakúpiť kredit, pomocou ktorého môžete uhradiť služby.

Každá doména resp. hosting, ktorý máte u nás zakúpený, je možné automaticky hradiť pomocou kreditu, takže nemusíte po každej výzve na platbu zasielať úhradu na účet.

 

Automatické predlžovanie služieb

Prihláste sa do Control Panela a vľavo v menu kliknite na Fakturácia:

 

Na karte Nastavenia fakturácie si môžete zobraziť, ktoré služby sa majú automaticky predlžovať (ak žiadna zo služieb nebude mať nastavené automatické predlžovanie, tak výpis skončí hlásením Zadaným parametrom nezodpovedajú žiadne platby.).

 

Pod filtrom uvidíte zoznam všetkých služieb, ktoré u nás máte (teda domény a hostingy). Pri zvolenej službe (napr. doméne) kliknite na červené tlačidlo Nastavenia a na karte Predĺženie služieb môžete vidieť v akom aktuálnom stave je automatické predlžovanie:

Kliknutím na Zmeniť si automatické predlžovanie aktivujete a služba sa zakaždým sama predĺži, keď budete mať dostatok kreditov.

 

Na ostatných kartách si môžete nastaviť

  • Zelena fakturácia: či si chcete nechať zasielať výzvy na platbu na email (PDF) alebo klasickou poštou
  • Kontakty: skontrolujte si, či zadané adresy a údaje v nich sú platné.
    • ikona s panáčikom (administratívny kontakt) - na emailovú adresu zadanú tu, vám budeme zasielať výzvy na platbu a faktúry (viď karta Zelená fakturácia)
    • ikona s obálkou - na adresu zadanú tu, vám budeme zasielať klasickú poštu (ak sa líši od adresy zadanej v administratívnom kontakte)
  • Služby: tu si môžete pozrieť, čo konkrétne Vám v rámci vybranej služby budeme fakturovať